BMW M5 COMPETITION.

BMW M5 Competition

BMW M5 Competition, tipik M sportifliğini, business sedanının konforu ve zarafetiyle olağanüstü bir şekilde bir araya getiriyor. Gücü 625 beygire ulaşabilen (460 kW), performans için optimize edilmiş süspansiyon kurulumuna sahip olan M xDrive özellikli BMW M5 Competition, mutlak gücün zirvesini temsil ediyor ve bunu tasarım öğeleri ile de pekiştiriyor. BMW M5 Competition sportifliğin, konforun ve verimliliğin dengeli kombinasyonu ile oldukça etkileyici. Aktif M diferansiyelli ve performans odaklı M xDrive'dan, esnek bir şekilde adapte olabilen M'e özgü süspansiyona ve 8 ileri M Steptronic şanzımanın farklı vites değiştirme seçenekleriyle BMW M5 Competition gerçek motor sporları genlerine ve maksimum hassasiyet, çeviklik ve sürüş dengesi ile elde edilen maksimum sürüş dinamiğine sahiptir.

BMW.com.tr’de keşfedin

ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Teknik Oto ile hayalinizdeki BMW otomobiline bir adım daha yaklaşın. İlgilendiğiniz BMW serisi ile ilgili size teklif sunabilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?


Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

BENZERSİZ PERFORMANS VE AYRICALIKLI SPORTİF TASARIMI KEŞFEDİN.

BMW M5'in net tasarım çizgileri ve atletik oranları saf dinamizmi sembolize eder. M'e özgü tasarım öğeleri, yüksek performans ve sportif sedan karakterini görsel olarak vurgular. BMW M5 Competition'in iç tasarımı, bir premium sedanın ferahlık ve konforunu, sportif otomobillerin sürücü odaklı ergonomisiyle bir araya getirir.